SYSTEMY NARZĘDZIOWE BIG DAISHOWA

Systemy narzędziowe BIG DAISHOWA

BIG DAISCHOWA

Firma BIG DAISHOWA jest japońskim producentem systemów wrzecionowych dla obrabiarek CNC. Firma znana jest z opracowania i wprowadzenia do przemysłu maszynowego systemy BIG-PLUS. BIG-PLUS DualContact polega na połączeniu tradycyjnego mocowania HSK z czołowym bazowaniem oprawki na wrzecionie obrabiarki. System zapewnia znacznie usztywnienie połączenia oprawka/wrzeciono przeczymy pozwala na stosowanie tradycyjnych oprawek DIN 69871 i MAS 403BT we wrzecionach BIG-PLUS i na odwrót tj. oprawek DualContact w tradycyjnych wrzecionach.
Dobrą decyzją przy zakupie maszyny jest wyposarzenie jej we wrzeciono BIG PLUS co daje później pełne pole manewru przy doborze oprawek.

big plus


BIG DAISHOWA jest znana także z produkcji wysoko precyzyjnych oprawek zaciskowych, termokurczliwych, hydraulicznych, oprawek do gwintowania oraz głowic kontowych.

Zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami w celu przygotowania oferty dostosowanej do Państwa, konkretnych potrzeb. Nasz konsultant odpowie na Państwa pytania i doradzi wybór optymalnych rozwiązań.

  Katalog zawierający ofertę systemów narzędziowych do pobrania, wersja angielska (25MB) 
 
       Jednocześnie więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach www.big-daishowa.com